• Vypredané
WSR 70-90 NN
search
  • WSR 70-90 NN
  • WSR 70-90 NN

WSR 70-90 NN

33,00 €   s DPH

27,50 €   bez DPH

Nízkoviskózna stabilizacna živica na báze PMMA. Určená na stabilizáciu dreva, kostí a iných pórovitých materiálov.

Dodávané v neaktivovanom stave. Pred použitím pridajte aktivátor, ktorý je súčasťou balenia!

Množstvo
Vypredané

charakteristika: wood stabilizing resin WSR 70-90 NN je nízkoviskózna stabilizacná živica určená na vákuovú impregnáciu dreva, kostí a iných poréznych materiálov.Živica WSR 90-90 NN vytvrdzuje v časovom rozpätí 15-50 min., pi teplote +75 - +90 oC. Po vytvrdení odoláva vode, benzínu, olejom a bežným priemyselným rozpúšťadlám.

bezpečnosť a skladovanie: Uchovávajte mimo priameho slnečného svetla a tepla. Vzduchový priestor v balení udržuje výrobok v tekutom stave. Neprítomnosť kyslíka môže viesť k predčasnej polymerizácii a vývoju veľkého množstva tepla. Výrobok je klasifikovaný ako dráždivý. Zabráňte kontaktu s pokožkou a očami. Pri práci používajte predpísané ochranné prostriedky! Skladujte pri teplote nepresahujúcej +24 oC. Skladovateľnosť aktivovaného / neaktivovaného produktu: 6 / 12 mesiacov. 

poznámka: výrobca a distribútor nenesie akúkoľvek zodpovednosť za škody spôsobené použitím tohto výrobku. Je na zodpovednosti každéhu užívateľa zhodnotiť vhodnosť použitia výrobku ku konkrétnemu účelu.

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.